قوانین و مقررات سایت

معرفی بی جاب :

بی جاب سایت اطلاع رسانی مشاغل می باشد که بر اساس اطلاعات تکمیل شده توسط آگهی دهنده گان عمل می نماید . و بر اساس قوانین ومقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین تجارت الکترونیک فعالیت می نماید .

موضوع موافقتنامه در بی جاب :

بر اساس این موافقتنامه کلیه آگهی دهندگان، کلیه قوانین و مقررات جاری و عمومی تجارت الکترونیک همچنین مقررات خصوصی بی جاب راپذیرفته و متعهد به اجرا و انجام مقررات مربوطه خواهد داشت.

شرایط عضویت در بی جاب :

کلیه افراد و یا نمایندگان سازمان ها می توانند با تکمیل فرم ثبت که شامل ارائه نام کاربری و موبایل در بی جاب ثبت نام نمایند و مسئولیت ثبت اطلاعات صحیح بر عهده ثبت نام کننده می باشد .

شرایط استفاده از خدمات :

درج آگهی اطلاع رسانی مشاغل پیشنهادی در بی جاب در اکثریت شهرهای ایران رایگان است و آگهی دهندگان فقط در شهرهای پر تراکم مطابق لیست درج شده در تعرفه آگهی ها می بایست با پرداخت تعرفه آگهی اقدام به ارسال آگهی نمایند. بی جاب هیچ گونه تعهدی در خصوص انتشار آگهی نداشته و فقط با رعایت قوانین و مقررات از جمله تطابق با مقررات و قوانین جاری اقدام به انتشار می نماید . ضمنا"در بی جاب از انتشار هر گونه محتوای خلاف شرع و قانون جلوگیری بعمل خواهد آورد . مسئولیت ثبت هر گونه اطلاعات نادرست و غیرقابل تشخیص در بی جاب بر عهده آگهی دهنده خواهد بود و از طریق مقررات و یا حق پیگیری قضایی برای بی جاب محفوظ خواهد بود .

قوه قهریه :

تمام شرایط و مقررات مندرج در بی جاب در شرایط عادی قابل اجرا می باشد و در صورت بروز هر گونه موارد قوه قهریه بی جاب مسئولیتی نخواهد داشت . بی جاب خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می داند . ضمنا" از کاربران محترم تقاضا دارد هرگونه تخلف در آگهی ها، از طریق اطلاعات تماس و یا گزارش شکایت آگهی به مسئولیت بی جاب اطلاع رسانی گردد.

گزارش آگهی